Motomyczki
Miejsce, które powstało z pasji motocykli i ludzi. Znajdziesz tu zawsze pomoc oraz dach nad głową i najesz się do syta a przy kuflu piwka przegadasz cała noc! Zajmujemy się pomocą w organizacji zlotów oraz podajemy pomocną dłoń i wskazujemy ciekawe i warte przejechania trasy. Dla naszych gości organizujemy safari po okolicy.
Wymarzone miejsce dla fanów motoryzacji od motocykli po 4x4
Wypożyczalnia Motocykli
Nie jesteśmy tylko wypożyczalnią. To miejsce stworzone z pasji do motocykli i ludzi. Zapewniamy wszystko w jednym miejscu — motocykle i akcesoria, nocleg oraz domowe jedzenie — żebyś mógł skupić się wyłącznie na przygodzie.
Zarezerwuj już dziś!
→ Wsiadaj i jedź — resztą zajmiemy się my.
Motocyklowe eventy
Miejsce, które powstało z pasji motocykli i ludzi. Znajdziesz tu zawsze pomoc oraz dach nad głową i najesz się do syta a przy kuflu piwka przegadasz cała noc! Zajmujemy się pomocą w organizacji zlotów oraz podajemy pomocną dłoń i wskazujemy ciekawe i warte przejechania trasy. Dla naszych gości organizujemy safari po okolicy.
Oganizujemy
- spotkania z moto podróżnikami
- wieczorne biesiady
- rajdy motocyklowe z dostosowanym
- stopniem trudności do umiejętności
- uczestników
- wycieczki z motocyklowym
- przewodnikiem
- wycieczki 4×4
- trasy motocyklowe
- szkolenia
- trasy offroad, adventure i road
Goście o Nas




Pyszne jedzenie

Sporo możliwości na organizację czasu wolnego.
Właściciele pomocni.

Posiłki w restauracji smaczne, szwedzki stół dobrze zestawiony, dziewczyny z obsługi miłe i szybko reagują na braki potraw. Gospodarz dusza człowiek, fan 4x4 i jednośladów. Ciekawie opowiada podczas jazdy terenówką, a i za ladą można go spotkać. Pozdro dla Sadyby i ekipy Liqui Moly.


Ps pizza i burgery mega

Można zamówić pizzę do domku. Można zrobić grilla ognisko oraz kulig w zimie.
5 gwiazdek to za mało tutaj ogromne brawa dla właścicieli Marty i Marcina.

Właściciele swojaki, bardzo pomocni, otwarci z humorem i dystansem.
Jedyny mankament to brak złotych klamek i suszarki do włosów, ale do przeżycia 😉
Pod nosem parking, sklep z każdym volumenem procentowym, wypasiona restauracja tych samych właścicieli.
W cenie noclegu zróżnicowane śniadanie, na slodko, wytrawnie, różnorodnie.
Dodatkowo płatne jacuzzi - nawet w lecie daje mega frajdę.
Bardzo serdecznie polecam dla każdego. Ceny rozsadne.
Wrócę sprawdzić czy będzie obiecana suszarka z obsługą 😜
